Kuchyňské linky

Kuchyňské linkyKuchyňské linky a nábytek do kuchyně navrhujeme přesně na míru vašim požadavkům a na milimetr přesně. Žádný úložný prostor není zbytečný a je využitý každý kousek místa.
Nemusíte se obávat složitého výběru materiálů a barev. Poradíme vám, jak správně kuchyň zařídit.
Velký důraz klademe především na výběr certifikovaných materiálů a vysokou kvalitu provedení.
Na základě zadaného půdorysu a požadavků Vám kuchyňské studio zpracuje 3D počítačový návrh kuchyňské linky s vybavením a vyrobí kuchyni, která bude ORIGINÁLEM.

Kuchyňské linky na míru

Pro kuchyňské linky spotřební spotřebiče i osvětlení a další doplňky pro uživatele, zaručující pohdlné vaření i jiné práce u kuchyňské linky.
Dominantou kuchyňské linky je „hra světel“, která jsou důmyslně zabudovaná ve skříňkách a pod nimi a stále častěji ovládaná přes mobil či tablet i klasickým vypínačem, včetně tlumení osvětlení.
U elektrospotřebičů zabudované kuchyňské lince hrají čím dál větší roli moderní technologie. Nejrozšířenější jsou v této oblasti kávovary.
Každá hospodyňka potřebuje pěkně, účelně a kvalitně zařízenou kuchyň. V našem kuchyňském studiu si vyberete z široké nabídky materiálů, barev, osvětlení, provedení kuchyňských linek i spotřebičů.

Kontakt

MAX nábytek, tel: 800 100 080 Radlická 3301/68
150 00 Praha 5 - Smíchov
TEL.: +420 257 310 032 info@nabytek-max.cz

Kontaktujte nás