MAX nábytek na míru

Vyřešíme jakýkoliv problém! Máte málo úložného místa? Nevíte, jak vybavit kuchyni? Nebo nevíte, kam na noc uložíte návštěvy? Navrhneme vám neotřelá řešení! Pro Vaši lepší představu Vám rádi zpracujeme individuální nabídku včetně 3D návrhu. Teprve s naším nábytkem se z Vašeho bytu stane domov!

Objednat si u nás můžete jakýkoliv nábytek, kuchyňskou linku, postele. Běžně vyrábíme kuchyně na míru, předsíně, nábytek do koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, studentské pokoje, vestavěné skříně, šatní skříně nebo i domácí pracovny. Hledáte-li už dlouho to nejlepší řešení, pak jste konečně na správném místě. Rádi poradíme, pomůžeme. Tým našich profesionálů, je Vám je plně k dispozici!

Splňte si své sny o dokonalém bydlení.
Filozofií našeho studia je vnímat celkový pocit z místa, kde trávíte chvíle svého života. Večer v něm uléháte a ráno se připravujete do nového dne, vychováváte své děti, relaxujete po práci, věnujete se svým blízkým a koníčkům. Zakázkový nábytek na míru Vám vytvoří domov přesně podle vlastních představ.

Nábytek do paneláku: malý byt ať máte ve zděném i panelovém domě, každý chce mít kvalitní nábytek, který bude zdobit Váš interiér. Nábytek do panelového bytu z kvalitního dřevěného materiálu na míru, uspůsobíme potřebám zákazníka a dané místnosti. Nábytek do panelového bytu je nejlepší tvořit ať v podobě vestavěného nábytku jako prostorné úložiště věcí, oblečení, bot i hraček.

Kuchyňské linky na míru: kuchyňské linky vyrobené na zakázku nejenže ušetří místo v malém bytě, ale využije přesně dispozic místností v jakkoli velkém bytě. Hodí se prostě kamkoli. Kuchyňské linky na míru, originální kuchyni přesně podle svých představ. Pobyt v kuchyni nebude jen nutnou povinností, pokud se v ní cítíme dobře, pokud je nám ušita na míru. A to včetně elektrospotřebičů.

Šatní nábytek na míru: šatní nábytek, vestavěný i kalsické skříně, botníky. Šatní nábytek na míru zajišťující úložné prostory pro nepotřebné věci, šatní nábytek je doplněn jednokřídlími dveřmi, nebo posuvnýmy i na přání zákazníka rolovacími dveřmi.

Skříně do koupelny: chcete, aby vaše koupelna byla moderní? Skříně a šuplíky do koupelny to můžeme zařídit, pokud si je necháte vyrobit na míru přesně podle vašich představ!

Kuchyňský nábytek: nabízíme kuchyně z vlastní výroby - dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyně dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.
Rádi vám pomůžeme při zařizování nového bytu nábytkem či při rekonstrukci Vaší kuchyňské linky. Zajišťujeme kompletní profesionální servis: zaměření, návrh kuchyně, poradenství, dopravu a montáž kuchyňských linek a dalšího nábytku. Vizualizace návrhu kuchyňského nábytku je pro nás samozřejmostí. Moderní i klasickou kuchyňskou linku vyrobíme na míru dle představ i požadavků. Orientační rozměry prostoru budoucí kuchyně – (půdorys, výšku stropu, parapetů, radiátorů, umístění dveří, oken a stávajících instalací, jako jsou vývody vody, plynu, elektřiny, odpadu a otvor na odsávání par; rozvody je možné předělat (po schválení finální podoby Vaší kuchyně samozřejmě celý prostor odborně zaměříme s přesností na milimetry).

Nábytek do podkroví: nábytek je také nutné uzpůsobit funkci místnosti. Máte-li například v podkroví dětský pokoj, měla by skříň být barevnější, obsahovat větší prostory.

Postele: postel (palanda/lůžko) je základ ložnice, postel musí být pohodlná a splnit i ty nejnáročnější požadavky uživatele. Velká a pohodlná postel je a bude součástí interiéru. Zárukou zdravého spánku je výběr té správné postelové dvojky, tedy kvalitní matrace a lůžkového roštu. Matrace by měla být vyrobena nejlépe z přírodního antialergenního materiálu, a to při dodržení základních ergonomických požadavků, což znamená, že by se měla dokonale přizpůsobit tvaru a hmotnosti Vašeho těla.
Postele (patrové, manželské, výsuvné, vsuvné, vyvýšené, zvýšené, dětské, rozkládací, pro alergiky, pro děti) a rošty, matrace na míru, postele z lamina a a komplety.

Koupelnový nábytek: koupelnový nábytek vkusný, nápaditý a čistý design. To vše a mnohem více nabízíme nábytek na míru včetně doplňků (zrcadla, led osvětlení - pásky, zářivky, umyvadlo, police, závěsné skříně, kvalitní dvířka - jednokřídlo, dvoukřídlo, posuvné dveře i rolovací, drátěný doplněk a vše je doplněno o kvalitní nábytkové kování). Koupelnový nábytek i skříně tvary rozličné, široké využití koupelnového nábytku ať vestavěný i rohový koupelnový nábytek, skříně do koupelny sešikmeny i závěsné.

Předsíně: nábytek do předsíně zahrnuje skříně (nábytkové, vestavěné i šatní), botníky i věšáky pro oblečení.